خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 20:28  به وقت تهران  مصادف با : 25, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   31

در حال بررسی :   6

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۴۲۹۹۹
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۸ شهريور ۹۲ ۱۰:۵۰
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۱۳۰
"حسینی مکارم" معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی شد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

"حسینی مکارم" معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی شد

با صدور حکمی از سوی نجفی، معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


  سقط تا 90 درصد جواب می‌دهد

جای مخوفی نیست، مثل آن جاهایی که توی فیلم‌ها می‌دیدیم یا توی کتاب‌ها می‌خواندیم، دوره آن جور مکان‌ها به سر آمده، نه تاریک و نمور است نه خون از دیوار می‌چکد،سفید، شیک و تمیز است و خانم ماما جوان و خوش پوش با روی خندان به استقبال‌مان می‌آید،  آمده ایم تا  برای سقط بچه فرضی دوست فرضی مان که نا مشروع هم هست کمک بگیریم،دعوت‌مان می‌کند روی صندلی بنشینیم نه اینکه ترسناک باشد نه، اما هر چه باشد توی این اتاق خون ریخته شده، روی همان تخت قرمز رو به روی ما، که با پرده ای سفید از فضای اتاق جدا شده است جنین‌های زیادی سقط شده اند.

خانم ماما دوستانه می‌پرسد چه شده؟کمی‌من و من می‌کنم، گویا خودم هم باورم شده، گفتم نمی‌دانم از کجا شروع کنم،  دوستمان از دوستش باردار است!  می‌خواهد سقط کند،خانواده اش هم نباید بفهمند،خودش هم می‌ترسد به مطب بیاید شما این کار را انجام می‌دهید؟

خیلی ساده و با لحن بی خیالی که نشان  از شنیدن مکرر این داستان می‌دهد می‌گوید: خب بیاید سقط کند.

با شگفتی دوباره می‌پرسم: شما این کار را  انجام می‌دهید؟

در حالی که روی صندلی اش کمی‌به عقب می‌رود می‌گوید: بله، دوستتان باید بیاید، مریض را با');" onmouseout="tooltip.hide();" >گزارش تكان دهنده از مراکز سقط جنین

باستان شناسان این مغز را از زیر زمین کشف کردند که در میانه یک محل تدفین باستانی قرار داشت و به نظر می رسد که دفن شده است.

در این محل تدفین، اسکلتهای سوخته و اشیاء چوبی نیز کشف شد.

مریچ آلتینوز از دانشگاه هالیچ در استانبول به همراه همکارانش اعتقاد دارد که یک زلزله این محل سکونت را تخریب کرده و همه چیز و همه کس را با خود به زیر خاک برده است، درحالی که پیش از زلزله یک آتش سوزی گسترده در جریان بوده است. آتش اکسیژن زیادی مصرف کرده و به همین دلیل همه رطوبت مغز را از بین برده است و از تخریب بافت عادی ممانعت کرده است.

در نتیجه این آتش سوزی از مغز یک توده اسفنجی شکل باقی مانده است. عامل دیگری که به حفظ این مغز کمک کرده در مواد تشکیل دهنده خاک این منطقه نهفته است. خاک این منطقه سرشار از منیزیوم، پتاسیم و آلومینیوم بوده است. این مواد تشکیل دهنده به همراه اسیدهای چرب که در بافت انسانی یافت می شود ماده ای ساخته که از نظر علمی به آن "Adipocere" گفته می شود.

فرانک روهلی محقق دانشگاه زوریخ اظهار داشت که سطح حفظ این مغز نسبت به قدمت آن قابل توجه است. وی همچنین متذکر شده است که این مغزهای قدیمی را می توان برای بیماریهایی چون تومور، لخته خونی و بافت رو به انحطاط چون بیماری پارکینسون مطالعه کرد اگر می خواهیم درباره تاریخ اختلالات عصب شناسی اطلاعات بدست آوریم، باید بافتهایی شبیه به این را بررسی کنیم.

محققان اخیرا به این نتیجه رسیده اند که کودکان اینکا 500 ساله پیش از قربانی شدن دارو مصرف کرده اند. براساس اظهارات این محقق، اگرچه این بافتهای باستانی محافظت شده بسیار نادر هستند، اما اگر باستان شناس');" onmouseout="tooltip.hide();" >کشف مغز 4 هزار ساله انسان در ترکیه
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از کارخانه عقاب افشان سمنان سازنده اتوبو‌س‌های اسکانیا، خواستار رفع مشکل شماره‌گذاری تولیدات این شرکت و تسریع در شماره‌گذاری اتوبوس‌های اسکانیای تولیدی این شرکت شد.

به گزارش ایسنا، محسن صالحی‌نیا در حاشیه سفر به سمنان در جمع خبرنگاران با اشاره به منع شماره‌گذاری تولیدات اسکانیا، از بررسی تولیدات این شرکت توسط یک گروه تخصصی در هفته جاری خبر داد و اظهار کرد: این هفته یک هیات متشکل از متخصصین امر و از جمله نماینده نیروی انتظامی از این کارخانه بازدید و مشکلات اتوبوس‌های اسکانیای این شرکت و راه‌های رفع مشکلات آن مورد بررسی کارشناسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اخذ مجوزهای لازم از سوی این شرکت گفت: بر اساس مصوبه هیات وزیران تمامی خودروهای تولیدات داخل که از استانداردهای کیفی لازم برخوردار بوده و مجوزهای لازم مربوط به استانداردهای زیست‌محیطی را اخذ کرده‌اند، باید شماره‌گذاری شوند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ممنوعیت شماره‌گذاری یکی از تولیدات شرکت عقاب افشان، اتوبوس‌های درون و برون‌شهری این شرکت را از تولیدات داخلی خوب کشور ارزیابی و خاطرنشان کرد: شرکت عقاب افشان علاوه بر اتوبوس‌های اسکانیا، مدل‌های دیگری نیز تولید می‌کند که این تولیدات در حال حاضر هیچ مشکلی برای شماره‌گذاری ندارند.

وی همچنین تصریح کرد: باید همه دستگاه‌های مرتبط همکاری کنند تا تولید در این کارخانه پس از رفع مشکلات کارشناسی، به روند و حالت عادی برگردد.

صالحی‌نیا با بی');" onmouseout="tooltip.hide();" >درخواست معاون نعمت‌زاده از ناجا درباره «اسکانیا»

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com