خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 04:41  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   40

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۴۵۹۱۶
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱۸ شهريور ۹۲ ۰۰:۵۰
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۶۲
گفتگویی با چهره ماندگار پیکرتراشی ایران


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

گفتگویی با چهره ماندگار پیکرتراشی ایران

سرنوشت هركسي در آن سال‌ها به دنيا مي‌آمد به نوعي با سختي و مشقت گره خورده بود. چندسالي گذشت اما نه تنها دوره سختي به سر نيامد بلكه خاطرات جنگ برگي بر برگ‌هاي كتاب زندگي‌اش افزود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

در پی درگذشت یک جوان بحرینی در زندان، تظاهراتی در محکومیت شکنجه زندانیان در روستای الدَیْه در غرب منامه پایتخت بحرین به راه افتاد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی المَنار، جعفر الدِرازی جوان بحرینی پس از وخیم شدن وضع جسمی اش در بازداشتگاه درگذشت و در حالی که خانواده اش رسما علیه زندان بانانش شکایت کردند مقامات بحرین علت درگذشت وی را مرگ طبیعی دانستند.

عبد الناصر فقیه گزارشگر این شبکه در گزارشی در این زمینه گفت بیماری سکلر یا کم خونی داسی شکل، به زندگی جعفر الدرازی جوان بحرینی پس از انتقالش از بازداشتگاه به بیمارستان پایان داد. شهید الدرازی 22 ساله پیش از آن که در بیست و هشتم ژانویه گذشته با گروهی از دوستانش به اتهام قاچاق سلاح در یک قایق در آبهای منطقه ای بازداشت شود، سه سال تمام به اتهام شرکت در قیام مردمی تحت تعقیب نیروهای امنیتی بحرین بود.

خبر درگذشت این جوان در فضای منزل برای خانواده و دوستانش حزن آور و دردناک بود. آنها مرگ او را ناشی از شکنجه های اعمال شده علیه وی در جریان بازجویی در بازداشتگاه پیش از انتقالش به بیمارستان سلمانیه به علت وخیم شدن وضع جسمی وی می دانند. این در حالی است که دادستانی کل منامه علت درگذشت وی را مرگ طبیعی دانسته است.

در پی اعلام خبر درگذشت این جوان بحرینی، راهپیمایی گسترده ای در روستای الدیه در غرب منامه در اعتراض به شکنجه زندانیان به راه افتاد. شرکت کنندگان در این تظاهرات به سمت منزل همرزم خود رفتند تا آنچه را که اهمال و بی توجهی عمدی به سلامت جسمی زندانیان عقیده دانستند محکوم کنند. مادر این شهید هم در خطاب به');" onmouseout="tooltip.hide();" >تظاهرات بحرینی‌ها درپی درگذشت جوانی در زندان

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com