خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 08:01  به وقت تهران  مصادف با : 23, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   56

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۵۳۲۴۴
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۲۰ شهريور ۹۲ ۱۳:۴۲
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۲۵
افزایش 23 میلیون دلاری صادرات فرآورده های لبنی مازندران


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

افزایش 23 میلیون دلاری صادرات فرآورده های لبنی مازندران

صادرات فرآورده های لبنی استان در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال با حدود 23 میلیون دلار افزایش، رشدی 38 درصدی داشته است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

حزب الله شامگاه شنبه با صدور بیانیه ای، انفجار تروریستی انتحاری در یک پست ایست و بازرسی ارتش لبنان را محکوم کرد و آن را جنایتی علیه همه ملت لبنان ازهر دین و طایفه ای خواند.

به گزارش ایرنا، در بیانیه حزب الله آمده است: اندیشه تروریستی تکفیری با هدف قرار دادن یک پست ایست و بازرسی ارتش لبنان در شهرک عرسال، جنایتی جدید به پرونده قطور جنایات خود افزود.

حزب الله خاطرنشان کرد که این جنایت جدید به شهادت و زخمی شدن چند نظامی لبنانی منجر شد که درحال انجام وظیفه بزرگ ملی خود برای حمایت از کشور و شهروندان لبنانی بودند.

در این بیانیه تاکید شده است که نیروهای ارتش لبنان به دستور فرماندهان خود سرگرم مبارزه با تروریسم تکفیری و جلوگیری از تهدیدهای فزاینده آن علیه کشور و ملت لبنان هستند.

حزب الله همه طرف ها را به بیداری بیشتر، تحمل مسئولیت ها ، توجه به ارتش و حمایت و پشتیبانی از آن بخاطر دفاع از کشور فراخوانده و از فداکاری بزرگ افسران و سربازان ارتش که با نثار خون خود برای دور کردن خطر، ستم و بی عدالتی از لبنان تلاش می کنند، تجلیل کرده است.

در این بیانیه از دستگاه های ذیربط خواسته شده است که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از اجرای برنامه های جنایتکاران تروریست قبل از وقوع بکار گرفته و مجازات هایی بازدارنده علیه آنها اتخاذ کنند.

جزب الله خاطرنشان کرده است، نیازی به گفتن نیست، روش تروریسم ، تکفیر و انفجارجای هیچ شکی باقی نگذاشته که تروریسم تکفیری دشمن همه لبنانی ها بدون استثناء است و این روش خونین و خرابکاری بر پایه های تعصبی کور،عقلی زایل شده، کشتن و نابود کردن استوار شده است.

حزب الله لنبان به فرماندهان ارتش و خانواده شهدا ');" onmouseout="tooltip.hide();" >واکنش‌حزب‌الله به‌انفجارتروریستی علیه ارتش لبنان

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com