خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 13:13  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   42

در حال بررسی :   17

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۵۵۳۸۷
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۲۱ شهريور ۹۲ ۱۰:۱۳
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۷۲
کتابت صلوات خاصه امام رضا (ع) در تبریز


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

کتابت صلوات خاصه امام رضا (ع) در تبریز

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: همزمان با آیین اختتامیه جشنواره سراسری عکس رضوی، خوشنویسان تبریزی صلوات خاصه‌ی امام رضا (ع) را کتابت می‌کنند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

یک فعال سیاسی با بیان این‌که تورم مانعی بر سر راه توسعه کشور به حساب می‌آید، تصریح کرد:نخستین اولویت کشور در سال جدید مبارزه با تورم باشد.

سید محمد غرضی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نام گذاری سال 93«اقتصادو فرهنگ ،‌ با عزم ملی و مدیریت جهادی» توسط مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند سال گذشته بخشی از فرمایشات ایشان که مربوط به مسائل اقتصادی بود، انجام نگرفت به همین دلیل ایشان سال جدید را نیز با عنوانی اقتصادی نام گذاری کرده است.

وی با بیان این‌که مساله اقتصاد مساله‌ای زمان بر است،‌ تصریح کرد: باید فرهنگ اقتصاد آزاد و همچنین صادرات به گونه‌ای شکل بگیرد که ما شاهد روزی باشیم که صادرات کشور بر واردات فزونی یافته است.

وی با اشاره به بخش فرهنگی شعار سال 93 گفت: من معتقدم که اصحاب فرهنگ خود باید مسئولیت خود را عهده دار شوند آن‌ها نباید به مجموعه قدرت سیاسی فشار وارد کنند و دائما مسائلی را مطرح کنند که قدرت سیاسی مجبور شود با آن‌ها به مقابله بپردازد. به نظر من چنانچه اصحاب فرهنگ نتوانند منشوری برای خود با توجه به ارزش‌های انقلاب،‌ اسلام،‌ رهبری‌ و امت‌ تدوین کنند،‌ دائما کشور متحمل هزینه‌هایی می‌شود.

این فعال سیاسی با تاکید بر این‌که انقلاب توانایی تبدیل شدن به نماد برای فرهنگ را داراست،‌ اظهار کرد: پس از انقلاب اسلامی گروه‌هایی به وجود آمده‌اند که می‌خواهند به گونه‌ای القاء کنند که می‌توانند نمادی برای فرهنگ شوند.این در حالی است که تنها انقلاب است که می‌تواند نماد فرهنگ باشد.

غرضی در پایان با تاکید بر این‌که تورم از بین برنده تمام نگاه‌های بد اقتصادی است،‌ گفت: به نظر من نخستین اولویتی که در سال جدید باید مورد توجه همگان قرار بگیرد مبارزه با تورم است. امیدوارم روزی برسد که تورم کشور به رقمی قابل قبول در ');" onmouseout="tooltip.hide();" >توصیه غرضی برای اولویت سال 93

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com