خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:29  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   57

در حال بررسی :   20

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۵۹۱۷۷
زمان دریافت خبر:  شنبه ۲۳ شهريور ۹۲ ۱۱:۱۹
منبع خبر:  پارس فوتبال
دسته خبری:  ورزشی
بازدید:  ۴۸
اعتراض شدید قلعه نویی به داور


خبر نگار فارسی >> خبر >> ورزشی

اعتراض شدید قلعه نویی به داور

سرمربی استقلال به شدت به داور دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اعتراض کرد. به گزارش مشرق به نقل از تسنیم، در دقیقه 78 بازی ذوب آهن و استقلال مهدی نظری مهاجم استقلال در موقعیتی مشکوک به پنالتی سرنگون شد...

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد تاکید کرد: این شرکت می تواند ایران را به جایگاه رهبری بازار قیر منطقه برساند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مهندس "محسن دلاویز" که در بازدید از کارخانه تبریز شرکت نفت پاسارگاد سخن می گفت با طرح این پرسش که چرا با تولید سالیانه سه تا چهار میلیون تن قیر در ایران، قیمت آن را باید کشورهای دیگر منطقه با ظرفیت بسیار پایین تر از ما تعیین کنند؟ افزود: شرکت نفت پاسارگاد، شرکتی با پتانسیل های بالاست و توانایی رهبری بازار منطقه را به نمایندگی از ایران دارد. ظرفیت چهار میلیون تنی پاسارگاد یک پتانسیل بزرگ است که باید با برنامه ریزی و توجیه منطقی شرکت را در تمام ابعاد توسعه داد.

دلاویز خاطرنشان کرد : با توسعه مخازن، خرید تجهیزات، ایجاد بسترهای مناسب حمل نقل جاده ای و دریایی و دستیابی به ظرفیت تولید چهاردرصد قیر جهان، این شرکت می تواند پیشرو باشد.

مدیرعامل نفت پاسارگاد تاکید کرد : این شرکت متعلق به 50 میلیون نفر بازنشسته و سهامداران آن است و ما امانت دار این عزیزان هستیم.

دلاویز با بیان اینکه وقتی مدیریت این شرکت را تحویل گرفتم در پایین ترین ظرفیت تولید بود، گفت: 70 درصد قیر پاسارگاد در اختیار فردی بود که از طریق نفت پاسارگاد به سرمایه هنگفتی رسیده است، یا باید در برابر او سر خم می کردیم و یا در راه جدیدی به سمت موفقیت گام برداریم .

وی با اشاره به اینکه برای موفقیت شرکت این انحصار را شکستیم افزود: با تنوع در مشتریان و سلامت، شرکت را به ثبات رساندیم، هر چند تحت فشارهای زیادی هستیم ولی به حمدا... موفقیت ها بیشتر می شود.

دلاویز با انتقاد از احتمال ورود پالایشگاهها به تولید قیر تصریح کرد: ورود پالایشگاه ها را به تولید قیر به صلاح نمی دانم و باید منافع ملی در نظر گرفته شود.

مدیرعامل نفت پاسارگاد " سلامت، شفافیت و تکریم');" onmouseout="tooltip.hide();" >ایران می تواند به جایگاه رهبری بازار قیر برسد
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت گفت: میانگین مصرف میوه و سبزی تازه در کشور یک سوم میزان لازم است و 47 میلیون ایرانی این محصولات را به میزان کافی مصرف نمی‌کنند و علاوه بر این 48 درصد مردم با اضافه وزن و 45 درصد با مشکل کم تحرکی مواجهند.

به گزارش ایسنا، دکتر رضا ملک زاده که روز پنجشنبه در جشنواره علمی فرهنگستان علوم پزشکی سخن می‌گفت، اظهار داشت: طی یک دهه گذشته، نرخ باروری در کشور به 1.9 کاهش یافته که هیچ کشوری در دنیا چنین کاهش رشدی نداشته است. با ادامه این روند، جمعیت پیر و بزرگسال در کشور در حال افزایش است.

وی اظهارداشت: ایران در زمینه کنترل بیماری های واگیردار بسیارموفق بوده به عنوان مثال در سال 1950 بیماری مالاریا در تمام ایران شیوع داشت اما امروزه ریشه کن شده است. شاید این بیماری گاه در بخش هایی کوچک دیده شود اما به عنوان یک بیماری واگیردار از بین رفته است.

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت افزود: ایران در بخش کنترل بیماری های عفونی و واگیردار بسیار موفق بوده اما از سوی دیگر شاهد افزایش بیماری های غیر واگیر مانند افسردگی هستیم.

وی گفت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی جمعیت کشور 30 درصد شهری و 70 درصد روستایی بود اما اکنون این رقم کاملا جابه جا شده است. این تغییر و جابه جایی در طولانی مدت مشکلاتی ایجاد می کند که امروزه با برخی از آنها مواجه هستیم از این رو باید به این بخش نگاه ویژه ای شود که هوای آلوده در کلان شهرها به ویژه تهران یکی از آنهاست.

ملک زاده گفت: بسیاری از بیماری هایی که افراد در سنین بالا به آن مبتلا می شوند ریشه در کودکی آنها دارد از این رو نحوه زندگی و محل زندگی از اهمیت زیادی برخور');" onmouseout="tooltip.hide();" >88 درصد ایرانیان،میوه کافی نمی‌خورند

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com