خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:20  به وقت تهران  مصادف با : 24, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   20

در حال بررسی :   7

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۶۷۹۴۶
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۲۵ شهريور ۹۲ ۱۱:۰۶
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۵
اطلاعیه سازمان سنجش درباره دانشجویان متقاضی انتقال


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

اطلاعیه سازمان سنجش درباره دانشجویان متقاضی انتقالمشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

مذاکرات فشرده و سنگین هسته ای در اولین روز نشست وین 2 در هتل کوبرگ با گفت و گو های دوجانبه هیات های مذاکره کننده هسته ای برای نزدیک تر کردن دیدگاه ها به یکدیگر ادامه یافت.

به گزارش ایرنا، بعد از پایان نشست بعداز ظهر معاونان وزیران امورخارجه هفته کشور مذاکره کننده در وین، گفت و گو های دو جانبه هیات ها با هدف نزدیک تر کردن دیدگاه ها برای انجام نشست سوم آغاز شده است.

در اولین روز از مذاکرات هسته ای وین 2،تاکنون یک نشست ایران و 1+5 درسطح ظریف و اشتون برگزار شده و دو نشست در سطح معاونان بوده است.

به گفته یک مقام مطلع در تیم مذاکره کننده هسته ای ایران به ایرنا، قرار است نشست سوم در سطح معاونان وزیران خارجه نیز امشب برگزار شود.

بحث اصلی مذاکرات دو طرف در اولین روز گفت و گوها رفع تحریم ها، ابعاد غنی سازی اورانیوم در ایران و همکاری های بین المللی در زمینه فعالیت های هسته ای صلح آمیز بوده است.

ایران و 1+5 فردا ( چهارشنبه) در دومین روز از مذاکرات هسته ای وین 2 درمورد راکتور آب سنگین اراک تبادل نظر خواهند کرد.

محمد جود ظریف وزیر امور خارجه پیش از این گفته بود تهران به دنبال توقف راکتور آب سنگین اراک نیست و این خط قرمز ایران است ، اما به رفع نگرانی های برخی طرف ها در مورد اشاعه تسلیحات هسته ای خواهد پرداخت.

بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انر‍ژی اتمی هم گفت: این مجتمع با دانش و فناوری ایرانی ساخته شده و 87 درصد پیشرفت داشته است. قبلا خواسته هایی در خصوص برچیده شدن یا تبدیل آن مطرح بود که بعضی از آنها در حد « آرزو» بود.

وی افزود: ما از این مقاطع عبور کرده ایم واکنون صحبت بر سر این است که وقتی این مجتمع راه اندازی شد ، می تواند پلوتونیویم داشته باشد. از این نوع راکتورها در دنیا زیاد است. ما هم می گوییم بر همان روش و اساس آنها کار می کنیم. البته با توجه به نگرانی هایی که آنها در خ');" onmouseout="tooltip.hide();" >راکتور اراک؛ محور مذاکرات ایران و 1+5
آمريکا ممکن است نشست سه جانبه با عربستان و ايران را پيشنهاد کند.  

به گزارش آريا، شبکه الميادين اعلام کرد: آمريکا ممکن است براي از بين بردن نگراني هاي رياض درباره مذاکرات هسته اي خواستار نشست سه جانبه با حضور ايران و عربستان شود.

قاسم عزالدين گزارشگر شبکه تلويزيوني الميادين، درباره سفر باراک اوباما به عربستان گفت: وزراي دفاع و امور خارجه آمريکا به علت اختلاف نظر بين واشنگتن و رياض درباره سوريه و ايران تلاش کردند به عربستان سعودي اطمينان بدهند که آمريکا به حفظ امنيت و شراکت راهبردي با آن پايبند است. اما رياض درباره انگيزه هاي واشنگتن به علت عقب نشيني آن از حمله به سوريه، ترديد دارد. به ويژه که نمايندگان جمهوريخواه دولت اوباما را به ضعف و سردرگمي در تعامل با پرونده سوريه متهم مي کنند.
باراک اوباما تلاش کرد رياض را راضي کند که مذاکرات پرونده هسته اي ايران به ضرر شرکاي واشنگتن در خليج فارس نخواهد بود. بعضي از ناظران خوشبين پيش بيني مي کنند آمريکا به عربستان پيشنهاد خواهد کرد نشست سه جانبه اي با ايران به صورت غيرعلني برگزار شود.

در ادامه اين گزارش آمده است: اختلاف بين آمريکا و عربستان بر سر بحران سوريه شديدتر است. رياض خواهان دخالت نظامي در سوريه يا ارسال سلاح هاي پيشرفته براي مخالفان است. ديويد بلر کارشناس امور خليج فارس پيش بيني کرد سفر باراک اوباما باعث دستيابي به راه حل هاي ميانه شود. بلر مي گويد سفر سلمان بن عبدالعزيز وليعهد عربستان به پاکستان امضاي توافقنامه هاي دفاعي و قرارداد فروش سلاح براي مخالفان سوري را به همراه داشت. سرگئي لاوروف وزير امور خارجه روسيه درباره اين قراداد هشدار داده بود.

گزارشگر اين شبکه خاطر نشان کرد: جي کارني سخنگوي کاخ سفيد تاکيد کرد مذاکرات اوباما در عربستا');" onmouseout="tooltip.hide();" >پيش‌بيني الميادين از پيشنهاد اوباما به رياض

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com