خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:38  به وقت تهران  مصادف با : 23, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   58

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۶۸۰۷۱
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۲۵ شهريور ۹۲ ۱۱:۱۰
منبع خبر:  سبو
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۷
عکس/ فرگوسن15آبان در تهران


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

عکس/ فرگوسن15آبان در تهرانمشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

 وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای ایران را به حمایت از گروه‌های تروریستی فعال در سوریه متهم و چند ایرانی را در فهرست تحریم‌های خود قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «وال‌استریت‌ژورنال»، وزارت خزانه‌داری آمریکا اخیرا چند ایرانی را به اتهام واهی تسهیل حضور نیروهای القاعده در سوریه، در لیست تحریم‌های خود قرار داده است.

واشنگتن ادعا کرده است که ایران به اعضای گروه طالبان و سران القاعده اجازه داده است که از خاک این کشور برای انتقال نیرو به سوریه استفاده کنند.

ادعای همکاری ایران با تروریست‌های فعال در سوریه در حالی مطرح شده که ایران پیش از این هم چنین مسئله را به شدت رد کرده بود. «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در نشست امنیتی مونیخ در پاسخ به سوالی در این مورد، گفت: «ادعای مضحکی است که بگوییم ایران که یکی از اهداف القاعده است، از این گروه حمایت می‌کند.»

این اولین بار نیست که چنین موضوعاتی از سوی مخالفان دولت سوریه و حامیان آن‌ها مطرح می‌شود. پیش از این هم گروه موسوم به «ارتش آزاد» که به سبب حضور گروه‌های تروریستی در سوریه به شدت اعتبار و نفوذ خود را از دست داده، با بیان اتهاماتی مشابه علیه دولت سوریه، تلاش کرده بود تا گروه‌هایی چون «داعش» و «جبهه‌النصره» را همراه با نظام سوریه معرفی کرده و خود را به عنوان گروه اصلی مخالف دولت مطرح کند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >آمریکا ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه طرح افزایش جرایم رانندگی در هیأت دولت در دست بررسی است، گفت: خواسته راهنمایی و رانندگی افزایش جرایم به میزان نرخ تورم است.

به گزارش همشهری، سردار امیری گفت: راهنمایی و رانندگی درخواست افزایش جرایم را به هیأت دولت ارائه داده و انتظار دارد که برای سال آینده این افزایش صورت گیرد. وی با اشاره به اینکه این طرح چند وقت پیش به هیأت دولت ارسال شده افزود: پس از تصویب این طرح در هیأت دولت، به‌صورت لایحه به مجلس ارائه می‌شود تا نمایندگان ملت نسبت به تصویب قانون جرایم راهنمایی و رانندگی اقدام کنند. وی در پاسخ به این سؤال که میزان افزایش جرایم چقدر خواهد بود گفت:

این میزان بستگی به‌نظر هیأت دولت دارد اما نظر راهنمایی و رانندگی افزایش متناسب با نرخ تورم است. جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تأکید کرد: اینکه این لایحه چه زمانی به مجلس ارسال و چه زمانی به تصویب برسد و به مرحله اجرا درآید همگی به هیأت دولت و نمایندگان مجلس بستگی دارد. براساس ماده 22قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی مصوب 1389میزان جریمه‌های نقدی مقرر در مواد این قانون متناسب با افزایش یاکاهش تورم هر 3 سال یک‌بار بنا به پیشنهاد نیروی انتظامی و تأیید وزارتخانه‌های دادگستری، کشور و راه و ترابری و تصویب هیأت وزیران قابل تعدیل است.');" onmouseout="tooltip.hide();" >جرایم سنگین‌تر برای متخلفان رانندگی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com