خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 17:42  به وقت تهران  مصادف با : 16, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   47

در حال بررسی :   10

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۷۱۷۱۸
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۲۶ شهريور ۹۲ ۰۹:۲۴
منبع خبر:  ساختمان
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۶
گاز گران شد


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

گاز گران شدمشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

حضور اصولگرايان با چهره‌هاي سرشناس خود در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و شکست سنگين آنان در برابر نامزدي که حاصل ائتلاف اصلاح طلبان با برخي از اصولگرايان معتدل بود،سبب گمانه زني‌هاي بسياري از سوي تحليل گران گرديد.

به نوشته ابتکار، سؤال مهم اين بود که اصولگراياني که عليرغم برخورداري از امکانات مادي ومعنوي و غيبت نسبي رقيب ديرينه نتوانستند موفق به کسب يک پيروزي حداقلي و حفظ صندلي رياست جمهوري در اردوگاه خودي باشند.

اگرچه تا کنون تحليل‌هاي بسياري درباره علل اين شکست ارائه شده، اما به نظر مي‌رسد بازيگران اين بازي بزرگ اطلاعات دست اولي دارند که با استناد به آن بهتر مي‌توان به علل واقعي شکست اين اردوگاه پي برد.غلامعلي حدادعادل يکي از چهره‌هاي سرشناس جناح اصولگرايي است که تنها چند روز مانده به زمان برگزاري انتخابات از دور رقابت‌ها کناره گرفت.او که عضو يک ائتلاف مهم اين جناح بود، درحالي کنار رفت که معلوم نشد کناره گيري وي يک راهکار حزبي و درقالب ائتلاف مذکور بود يا يک تصميم شخصي. با اين همه وي 9 ماه پس از آن انتخابات، سخناني برزبان آورد که مشان مي‌دهد آن ائتلاف دهن پرکن، هيچ کدام از ويژگي‌هاي يک ائتلاف سياسي را با خود نداشته است.نامه نيوز در تحليل در اين باره نوشته است: عمر «رفاقت‌هاي سياسي» کوتاه شده است، پشت پرده لبخندها و دست هم فشردن‌هاي ظاهري زودتر از آنچه قابل تصور باشد برملا مي‌شود. پشت پرده‌هايي که چيزي جز رقابت و اختلاف و چنددستگي را عيان نمي‌سازند.با فاصله گرفتن از خرداد انتخاباتي و در واپسين روزهاي سال پرهياهوي 92، گويي سياسيون و در راس آن نامزدهاي انتخاباتي مجال');" onmouseout="tooltip.hide();" >روايت تازه از پشت پرده‌هاي انتخاباتي اصولگرايان
امیر رضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری و خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، فردا(یکشنبه) میزبان علی پروین، علی دایی و حسین هدایتی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در این جلسه درباره آخرین وضع باشگاه پرسپولیس و راههای حمایت از این تیم با حضور پروین، دایی، بهروز منتقمی از باشگاه پرسپولیس، حسین هدایتی و دکتر عبدالحمید احمدی مشاور عالی وزیر ورزش و جوانان، دکتر طاهری مشاور اقتصادی وزیر، گرشاسبی مشاور وزیر در محل وزارتخانه برگزار می‌شود.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان این جلسه ساعت 18 خواهد بود و خبرنگاران با هماهنگی این مرکز می‌توانند برای پوشش خبری این نشست حضور یابند.

');" onmouseout="tooltip.hide();" >جلسه خادم با پروین، دایی و هدایتی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com