خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 04:40  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   52

در حال بررسی :   9

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۷۳۶
زمان دریافت خبر:  ۱۲ Apr ۲۰۱۳ ۲۱:۳۶:۴۴ +۰۴۳۰
منبع خبر:  آفتاب
دسته خبری:  سلامت
بازدید:  ۷۸
توصیه وزیر بهداشت به مردم درباره نمک


خبر نگار فارسی >> خبر >> سلامت

توصیه وزیر بهداشت به مردم درباره نمک

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست برای جلوگیری از بیماریهای قلبی و فشار خون متناسب با سن خود ورزش کرده و مصرف نمک را کاهش دهند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

ساعت 20:30 روز 29 مارس / 9 فروردین، ساعت زمین است. مردم داوطلبانه چراغ‎ها را به مدت 1 ساعت خاموش می‏‎کنند تا اتلاف انرژی و آلودگی نوری را در کانون توجه قرار دهند.

به گزارش خبرآنلاین، ساعت زمین نمادی است که به یاد بیاوریم نه نمادی که قرار است سالی یک بار به یاد آورده شود. نمادها اگر ارزش یادآوری خود را از دست بدهند و خود تبدیل به موضوع اصلی شوند، کارکرد خود را از دست خواهند داد و بیایید امیدوار باشیم، بزرگداشت ساعت زمین به چنین سرنوشتی دچار نشود

شنبه 29 مارس مطابق با  8 فروردین امسال، مردم بسیاری از شهرهای جهان، بار دیگر در رویدادی نمادین مشارکت می‌جویند که هدف آن  توجه به مساله اتلاف انرژی و آلودگی نوری است.

این جنبش عمومی نخستین بار در سال 2007 میلادی و در شهر سیدنی آغاز شد و  هدف اولیه آن ایجاد نمادی عمومی با مشارکت مردمی برای جلب توجه مردم و سازمان ها و دولت ها، به مسایل محیط زیستی بود. رویدادی که با خاموشی داوطلبانه چراغ‌های اضافی و خاموش کردن محیط‌های نورپردازی شده شهری برجسته برای مدت یک ساعت به اجرا در می‌آمد.

این اقدام به نمادی برای نشان دادن تعهد انسان‌ها به محیط‌زیست در آمد و به سرعت توسعه یافت. در سال‌های بعدی شهرهای زیادی در گوشه و کنار جهان به این حرکت پرداختند و در آخرین شنبه ماه مارس، با خاموش کردن نورپردازی نمادهای شهری و همچنین خاموش کردن چراغ خانه‌ها و مؤسسات برای یک ساعت به این جنبش پیوستند.

پشتیبانی بزرگی از این اقدام شکل گرفت. موتور جستجوی گوگل در حمایت از این اقدام در این روز صفحه اصلی جستجوی خود را به رنگ مشکی درآورد - نمایش ');" onmouseout="tooltip.hide();" >امشب ساعت ۲۰:۳۰، چراغ‏‎ها را خاموش کنیم
فرمانده کل سپاه از نزدیک در جریان آخرین وضعیت توانمندی و آمادگی دفاعی منطقه سوم دریایی امام حسین (ع) قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه به همراه هیئتی در منطقه سوم دریایی امام حسین (علیه السلام) نیروی دریایی سپاه حضور یافت و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت توانمندی و آمادگی دفاعی این منطقه قرار گرفت.

سرلشکر جعفری همچنین با حضور در جمع فرماندهان و رزمندگان جزیره قمر بنی هاشم(ع) از تلاش و مجاهدت و حفظ آمادگی و توانمندی رزمندگان نیروی دریایی سپاه مستقر در این جزیره تقدیر کرد.

در این بازدید، سردار بختیاروند فرمانده منطقه سوم دریایی امام حسین(ع) ندسا، گزارشی از فعالیت ها و روند آمادگی های نیرو در منطقه ارائه کرد.');" onmouseout="tooltip.hide();" >بازدید فرمانده‌سپاه از منطقه‌دریایی‌امام‌حسین(ع)

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com