خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 04:30  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   35

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۷۵۶۸۳
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۲۷ شهريور ۹۲ ۰۸:۵۷
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۸
توليد چاي هم چنان در سير نزولي/ ضعف مديريت مهم ترين عامل کاهش توليد است


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

توليد چاي هم چنان در سير نزولي/ ضعف مديريت مهم ترين عامل کاهش توليد است

مدير عامل اتحاديه ي چاي کاران شمال ايران گفت: توليد چاي در کشور هم چنان سير نزولي را طي مي کند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

پارلمان اسپانیا با صدور قانون جدیدی، حکم دادگاه این کشور برای مشاور امنیت ملی عراق را که با لابی منافقین صادر شده بود بی‌اعتبار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، پارلمان اسپانیا به تازگی قانونی را تصویب کرده است که بر اساس آن دستگاه قضایی این کشور دیگر نمی تواند حکم تعقیب و احضاریه برای افراد غیر اسپانیایی صادر کند.
 
بر اساس این قانون، حکم جلب دستگاه قضایی اسپانیا تنها برای اسپانیایی‌ها و افراد غیراسپانیایی که شهروند این کشور هستند صادر می‌شود.
 
آخرین حکم احضاریه دستگاه قضایی اسپانیا برای رئیس‌جمهور سابق چین؛ هوجینتائو و یک سرباز آمریکایی بوده است که در عراق یک خبرنگار اسپانیایی را کشته بود.

با این حال پیش‌بینی می‌شود که این دو پرونده نیز بر اساس قانون جدید مختومه اعلام شوند.
 
این در حالی است که گروهک تروریستی منافقین حدود دو ماه پیش با استناد به احضاریه دادگاه اسپانیا برای فالح الفیاض مشاور امنیت ملی عراق، دستور پایان اعتصاب غذای اعضای خود را اعلام و احضاریه دادگاه اسپانیا را پیروزی بزرگی برای خود قلمداد کرد.
 
گروهک تروریستی منافقین پس از حمله به پادگان اشرف در دهم شهریور و ناپدید شدن ۷ تن از اعضای خود، با ایراد اتهام به دولت عراق در ربودن این افراد، به اعضای خود دستور اعتصاب غذا داد.

این اعتصاب غذا که بر اساس ادعای این گروهک ۱۰۷ روز ادامه داشت! در نهایت با حکم دادگاه اسپانیا برای مشاور امنیت ملی عراق به همراه جنجال رسانه‌ای منافقین پایان یافت.');" onmouseout="tooltip.hide();" >دست رد دادگاه اسپانیا بر سینه منافقین
راهی برای کاربران ایرانی در نصب افزونه های گوگل کرومدر حالی که محدودیت‌های ایجاد شده بر سر راه کاربران ایرانی، مانع از آن می‌شود که ‌‌مستقیم و بدون استفاده از VPN یا فیلتر‌شکن‌ها‌، افزونه‌های گوگل کروم را از وب‌سایت اصلی گوگل یعنی Web Store نصب کرد، ‌راهی ‌برای شما یافتیم که بتوانید به واسطه آن، به آسانی ‌افزونه‌ها از وب‌سایت اصلی گوگل کروم را نصب کنید.

به گزارش «تابناک» در چند ماه اخیر، محدودیت‌های ایجاد شده بر سر راه کاربران ایرانی در وب‌سایت Google Web Store منجر به آن شده که بسیاری از کاربران از مزایای استفاده از افزونه‌های گوگل کروم محروم بمانند.

این امر منجر به آن شده بود که ما نیز در گزارش‌های فناوری اطلاعات، کمتر به افزونه‌های گوگل کروم بپردازیم و به رغم آنکه در بسیاری از موارد با نمونه‌های بسیار جالب توجهی از افزونه‌ها زوبه‌رو می‌شدیم، به دلیل همین محدودیت در نصب افزونه‌ها از ارائه اطلاعات آن منصرف می‌شدیم.

در این مدت همواره به دنبال یافتن راهی به جر استفاده از گزینه‌هایی نظیر VPN برای دانلود افزونه‌های گوگل کروم از Web Store می‌گشتیم، تا آنکه در پایان راهکار‌ اساسی و خوبی برای این مشکل پیدا کردیم:

راهی برای ک');راهی برای کاربران ایرانی در نصب افزونه‌های گوگل کروم


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com