خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:41  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   53

در حال بررسی :   20

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۷۹۴۴۹
زمان دریافت خبر:  چهارشنبه ۲۷ شهريور ۹۲ ۲۱:۵۸
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۰
راه حلی موثر برای برطرف کردن مشکلات شایع نوجوانی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

راه حلی موثر برای برطرف کردن مشکلات شایع نوجوانی

برای خلاص شدن از جوش صورت دوران نوجوانی درمان های متعددی وجود دارد که باعث از بین بردن آکنه و جوش های دوران بلوغ می شود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

رییس سازمان امور سینمایی گفت که خانه سینما یک نهاد رسمی و قانونی است و برخی اظهارنظرها درباره قانونی و غیرقانونی بودن این نهاد اشتباه است.

حجت الله ایوبی در گفت وگو با ایرنا با تقدیر و تشکر از اهالی سینما به دلیل حضور در مجمع خانه سینما افزود: سینماگران با حضور در مجمع عمومی این نهاد صنفی و تلاش در خانه در چند ماه اخیر نشان دادند که خانه سینما را دوست دارند و برای اعتلای خانه خودشان از پای نمی نشینند.

وی با تقدیر ویژه از هیات مدیره ابقاء شده خانه سینما به دلیل زحماتشان در فراز و فرودهای رخ داده در خانه سینما توضیح داد: من ناظر بودم که آنان علاقه ای به ابقاء نداشتند اما وقتی احساس کردند که این امر به حل مشکلات کمک می کند تصمیم مجمع مبنی بر این مهم را پذیرفتند.

رییس سازمان سینمایی تاکید کرد: پیش از برگزاری مجمع عمومی با دوستان خانه سینما تماس داشتم و اعلام کردم هر تصمیمی که مجمع عمومی این نهاد صنفی بگیرد قطعا مورد حمایت سازمان سینمایی خواهد بود.

ایوبی ادامه داد: اهالی سینما و دست اندرکاران در مجمع عمومی خانه سینما تصمیم به ابقای هیات مدیره گرفتند که تصمیم معقولی برای حل مشکلات است.

وی با تشکر از اهالی خانه سینما به دلیل درایت و علاقه به خانه سینما از هیات مدیره ابقا شده برای تعهد نسبت به حل مسائل صنفی سینما تشکر کرد.


*آماده واگذاری امور به اصناف سینمایی هستیم

رییس سازمان سینمایی اظهار امیدواری کرد در سال 93 خانه سینما وارد امور جدی تری شده و برای حل ');" onmouseout="tooltip.hide();" >ایوبی: خانه سینما رسمی و قانونی است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com