خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:15  به وقت تهران  مصادف با : 22, 7, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   41

در حال بررسی :   19

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۸۱۱۳۶
زمان دریافت خبر:  پنجشنبه ۲۸ شهريور ۹۲ ۱۳:۳۲
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۸
هسته نخستین مراکز سپاه و بسیج، در ارتش شکل گرفت


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

هسته نخستین مراکز سپاه و بسیج، در ارتش شکل گرفت

فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: در زمان جنگ تحمیلی، ارتش، آموزش‌های مردمی را به عنوان تشکیل دهنده هسته‌های نخستین مراکز سپاه و بسیج با افتخار تمام، بر عهده گرفت.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

با گذشت 13 روز از ناپدید شدن اسرارآمیز هواپیمای مسافری مالزی با 239 سرنشین، جهانیان همچنان با شگفتی در انتظار کشف راز این معمای عجیب هوایی هستند.

به‌گزارش ایران به نقل از خبرگزاری‌ها، تحقیقات نخستین نشان می‌دهد صحبت‌های خلبان ضبط شده است.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی مالزی‌ایرلاینز تأیید کرده آخرین کسی که از هواپیمای در حال پرواز با برج مراقبت تماس گرفته و صدایش هم ضبط شده کمک‌خلبان بوده است.پلیس مالزی نیز اعلام کرده جست‌وجوها از خانه هر دو خلبان و کمک خلبان بی‌نتیجه بوده و مدارکی که ناپدید شدن هواپیمای مالزی را برفراز دریای چین روشن کند به دست نیامده است.

به گفته کارشناسان، نکته عجیب این است که در لحظات حساس ناپدید شدن هواپیما، هیچ‌یک از سرنشینان آن با تلفن‌های همراه خود وجود خطر را به اعضای خانواده‌شان اطلاع نداده‌اند و خلبان و کمک خلبان نیز هیچ سیگنالی درباره سقوط یا رویدادی ناگهانی به برج مراقبت نفرستاده‌اند.
احمد جوهری یحیی از شرکت هواپیمایی مالزی در این‌باره طی کنفرانس خبری اعلام کرد تحقیقات نشان می‌دهد کمک خلبان در آخرین تماس با برج مراقبت شب‌بخیر گفته و اعلام کرده همه چیز روبه‌راه است اما پس از آن، تماس‌ها به‌طور کلی قطع شده است.

یکی از مقام‌های پلیس مالزی نیز به خبرنگاران گفت: در حال حاضر تعداد هواپیماهای اضافه شده به کادر جست‌وجو به دو برابر رسیده و در حال حاضر ماهواره‌ها و رادارهای نظامی هم در دو مسیر و دالان متفاوت در حال جست‌وجو هستند، یکی از مسیرها در اقیانوس هند به سمت استرالیا و دیگری در مسیر جنوب و آسیای مرکزی است. در حال حاضر کشتی‌های نیروی دریایی امریکا هم جست‌و‌جوهای خود را از استرالیا تا قزاق');" onmouseout="tooltip.hide();" >سانسور اطلاعات پرواز 370 مالزی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com