خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:22  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   27

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۸۴۴۷۴
زمان دریافت خبر:  شنبه ۳۰ شهريور ۹۲ ۱۰:۳۴
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۷
سهميه سوخت مهرماه بدون تغيير در كارت‌ها


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

سهميه سوخت مهرماه بدون تغيير در كارت‌ها

معاون ستاد حمل و نقل سوخت كشور، گفت: 60 لیتر سهمیه بنزین 400 تومانی مهرماه خودروهای سواری شخصی ساعت 24 يكشنبه در کارت‌های سوخت واريز مي‌شود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

چندی پیش، عناصر القاعده، نیکبخت وابسته اداری سفارت ایران در یمن را ربوده بودند. امروز برخی اخبار مبنی بر پیدا شدن پیکر بدون سر این دیپلمات ایرانی در استان «مارب» یمن وجود داشت.

به گزارش «تابناک»، روزنامه الحیات نیز خبر داده بود که پیکر این دیپلمات ایرانی‌ بدون سر ‌در بیابان‌های «عبیدة» استان مارب در شمال یمن کشف شده است.
 
یک مقام آگاه و مسئول در وزارت امور خارجه در واکنش به برخی ‌اخبار منتشره درباره آقای نیکبخت، دیپلمات ربوده شده به خبرنگار «تابناک» گفت: مقامات یمنی تأیید می‌کنند که جسد مجهول الهویه‌ای در منطقه مارب یمن کشف شده، ولی ارتباط آن با آقای نیک بخت را تکذیب کردند و مسئولین یمن نیز اعلام نموده‌اند، تلاش‌ها برای شناسایی جسد مجهول الهویه در جریان است.

این مقام مسئول در عین حال افزود: آخرین خبرهای ما نوید‌بخش ‌سلامتی دیپلمات ربوده شده ایرانی بوده ‌و جمهوری اسلامی ایران با حساسیت پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داده است.

این در حالی است که پیش از این، وزارت خارجه ایران ربوده شدن یک کارمند اداری سفارت ایران در صنعا را تأیید کرده و خواستار پیگیری طرف یمنی برای آزادی نیکبخت شده بود.

مرضیه افخم سخنگوی دستگاه دیپلماسی نیز در مورد آخرین خبرها از وضعیت "نوراحمد نیکبخت" دیپلمات ربوده شده ایران در صنعا اعلام کرده بود؛ جمهوری اسلامی ایران بر اساس کنوانسیون‌های دیپلماتیک مسئولیت ');" onmouseout="tooltip.hide();" >دیپلمات ایرانی در یمن کشته نشده است


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com