خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:49  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   52

در حال بررسی :   12

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۸۵۳۵۹
زمان دریافت خبر:  شنبه ۳۰ شهريور ۹۲ ۱۲:۴۷
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۳
آيا ديداري ميان اوباما و روحاني صورت خواهد گرفت؟


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

آيا ديداري ميان اوباما و روحاني صورت خواهد گرفت؟

روزنامه لوموند در مطلبي به بررسي اظهارات و اقدامات روساي جمهور ايران و آمريکا در روزهاي اخير پرداخت و نوشت، آيا ديداري ميان اوباما و روحاني صورت خواهد گرفت؟

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

پرداخت نخستین قسط از دارایی های بلوکه شده ایران در غرب، دیدار وزیر خارجه ایران با وزیر خارجه فرانسه و دبیرکل سازمان ملل در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ، ابراز تمایل هند به احیای پروژه انتقال گاز ایران به این کشور از طریق پاکستان و افزایش صادرات نفت اوپک به واسطه افزایش فروش نفت ایران و عراق، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

روز پرکار وزیر خارجه ایران در مونیخ

به گزارش «تابناک»، خبر پرداخت نخستین قسط از 4.2 میلیارد دلار دارایی های بلوکه شده ایران در غرب، مهمترین موضوع مربوط به ایران است که امروز مورد توجه شماری از مطبوعات و رسانه های بین المللی قرار گرفته است. خبرگزاری فرانسه ضمن پرداختن به این موضوع به نقل از سید عباس عراقچی، معاون وزارت خارجه ایران می نویسد جمهوری اسلامی ایران در چارچوب توافق هسته ای ژنو، روز گذشته نخستین قسط از این مبلغ را دریافت کرده است. عراقچی گفته نخستین بخش از این دارایی ها، شامل 500 میلیون دلار، به حسابی در یک بانک سوئیس واریز شده و همه چیز مطابق با توافقنامه انجام شده است. 


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com