خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:44  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   25

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۸۵۵۱۹
زمان دریافت خبر:  شنبه ۳۰ شهريور ۹۲ ۱۳:۲۵
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۷
حضورسه ازاد کار مازندرانی در جام ديميتري كركين روسیه


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

حضورسه ازاد کار مازندرانی در جام ديميتري كركين روسیه

سه ازاد کار مازندرانی در جام ديميتري كركين روسیه به مصاف حریفان می روند

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

کلیک راست ماوس یا لفظ دقیق‌تر آن «منوی محتوایی» (Context Menu) یکی از مهم‌ترین ابزار‌‌ ویندوز و در واقع هر سیستم عامل دیگری است که به شما اجازه می‌دهد تا به بسیاری از کارکردهای سیستم عامل بدون ترک صحنه دسترسی داشته باشید؛ هرچند گزینه‌های معمول و پیش‌فرض این منو می‌تواند کارایی خاص خود را داشته باشد، ‌کلیک راست هنگامی شگفت‌انگیز‌تر خواهد شد که بتوانید گزینه‌های مورد‌نظر و مورد علاقه خود را به آن بیفزایید.

به گزارش «تابناک» این روز‌ها، فضای سیستم‌‌عامل‌ها و به ویژه ویندوز به این سمت هدایت می‌شود که بیش از همیشه با نیاز‌ها و علاقه‌های کاربران به خصوص در مواردی همچون ایجاد امکان خلاقیت برای کاربر و دسترسی وی برای شخصی‌سازی سیستم عامل، همخوانی داشته باشد. در همین راستا، ابزارهای فراوانی برای کاربران طراحی شده ‌تا بتوانند به آسانی فضای سیستم عامل را بنا بر نیازهای خود شخصی‌سازی کنند.

یکی از این ابزار‌ها که چندی است به شدت مورد توجه طراحان و برنامه‌نویسان واقع شده، ابزار و آلات ایجاد تغییرات در منوی کلیک راست یا‌‌ همان منوی محتوایی است. اکنون نرم‌افزارهایی ‌برای این منظور ساخته و پرداخته شده ‌که یکی از بهترین و قدرتمند‌ترین آن‌');" onmouseout="tooltip.hide();" >نرم‌افزاری قدرتمند برای آرایش کلیک راست!

هنوز این کنفرانس برگزار نشده، دعوا بر سر شرکت کنندگان در آن به ویژه شرکت کردن یا نکردن ایران بالا گرفت و سرانجام ‌بان کی مون در‌ کنفرانسی خبری اعلام کرد، از ایران برای شرکت در این کنفرانس دعوت می‌کند. با اعلام این خبر، موجی از واکنش‌ها در سراسر جهان راه افتاد.

‌در این میان عربستان، امریکا و مخالفان سوری واکنش شدیدی به این دعوت داشتند، تا جایی که معارضین سوری با اعلام ضرب‌الاجل، از دبیرکل سازمان ملل خواستند که دعوت از ایران را پس گیرد، و‌گرنه آن‌ها در این اجلاس شرکت نمی‌کنند. مثلا یکی از اعضای ائتلاف ملی سوریه، اعلام کرد، «اگر دبیرکل سازمان ملل، دعوت خود از ایران را تا ساعت ۸ شب ـ به وقت اروپای مرکزی ـ پس نگیرد، مخالفان بشار اسد در کنفرانس شرکت نمی‌کنند‌».
 
در عین حال، ایران نیز بار‌ها اعلام کرده بود، بدون هیچ پیش شرطی حاضر به شرکت در این کنفرانس است. پس از این کشمکش‌ها، سرانجام «مارتین نسیرکی»، سخنگوی دبیر کل سازمان ملل، از پس گرفتن دعوت از ایران برای شرکت در کنفرانس ژنو ۲ خبر داد و گفت: «بان به درخواست خو');" onmouseout="tooltip.hide();" >کنفرانس ژنو ۲ بدون ایران از پیش شکست خورده است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com