خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 19:23  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   22

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۸۸۱۸۵
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۳۱ شهريور ۹۲ ۰۸:۱۹
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۷
افزایش چشمگیرحجم گردشکری آبعلی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

افزایش چشمگیرحجم گردشکری آبعلی

شهردار آبعلی از افزایش بیش از دو برابری شمار گردشگران داخلی و خارجی در ایام تابستان در شهر آبعلی خبر داد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

از زمان تولد فایرفاکس تا کنون، این مرورگر محبوب تحولات بسیاری داشته است و چه در واسط کاربری – هر چند با حفظ چهارچوب اصلی – و هم در عملکرد سعی در بهبود داشته است. اما اینبار شرکت Mozilla فایرفاکس 29 را با یک نمای تا حد زیادی متفاوت و با عملکردی بهتر وارد بازی با رقیبان میکند.

به گزارش «تابناک» چندی است که توجهات به نسخه بعدی فایرفاکس که اکنون در مراحل طراحی و آزمون است، زیاد شده است و از هم اکنون برخی از ویژگیهای آن مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

شاید دلیل اصلی این امر را بتوان در دو نکته دانست. اول اینکه اینبار فایرفاکس با یک چهره متفاوت تر نسبت به نسخه های قبلی خود قرار است ارائه شود. و دیگر آنکه در این نسخه قرار است فایرفاکس خود را با نمای مترو ویژه کاربران ویندوز 8 و 8.1 ارائه کند.

البته فایرفاکس 29 هنوز در نسخه Nightly قرار دارد – نسخه اولیه که در مراحل ابتدایی طراحی و آزمون است و بعد از آن نسخه Aurora که کمی با ثبات تر و ایمن تر است، سپس نسخه نگاهی کوتاه به نقاشی Mozilla در فایرفاکس 29 (Nightly)


سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com