خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:30  به وقت تهران  مصادف با : 20, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   42

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۸۸۳۷۹
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۳۱ شهريور ۹۲ ۰۹:۲۶
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۵
افزایش تولید شیر با آمیخته گری دو نژاد اصیل و بومی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

افزایش تولید شیر با آمیخته گری دو نژاد اصیل و بومی

قائم مقام معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: : آمیخته گری یا دورگ گیری و به زبان ساده مخلوط نمودن دو نژاد اصیل و بومی و ایجاد یک نسل جدید راهکاری برای تولید شیر و گوشت بیشتر قلمداد می شود.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

به گزارش مهر، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: چهار کارگروه در دولت تشکیل شده که نقش آنها شناسایی دقیق خانوارها برای اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها است.
محمدباقر نوبخت که در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی حضور داشت، افزود: به طور قطع در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها تغییراتی خواهیم داشت اما نباید شتابزده عمل کنیم بلکه با جمع آوری اطلاعات کامل همه ابعاد و تأثیرات اجتماعی آن را با توجه به اینکه یارانه ها از نوزاد تازه متولد شده تا افراد کهنسال را در بر می گیرد، بررسی و سپس تصمیم گیری کنیم.
 
وی همچنین گفت: درباره افزایش قیمت‌های حامل های انرژی نیز کارگروه تلفیقی پی گیر جمع آوری اطلاعات و تأثیرات اقتصادی حاصل از این افزایش است.
 
سخنگوی دولت افزود: هم اکنون آمارهای بانک مرکزی از تورم بیش از 40 درصدی حکایت دارد، بنا براین می طلبد در تصمیم گیری های کلان اقتصادی دقت نظر را بالا و نگاهها را عمیق کنیم.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >تشکیل 4 کارگروه‌ خوشه‌بندی برای فاز دوم هدفمندی

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com