خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:55  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   53

در حال بررسی :   18

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۰۷۵
زمان دریافت خبر:  جمعه ۳۱ خرداد ۹۲ ۱۲:۱۲
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  سیاسی
بازدید:  ۸۰
پرسه مرگ در منطقه حفاظت شده کرخه


خبر نگار فارسی >> خبر >> سیاسی

پرسه مرگ در منطقه حفاظت شده کرخه

گوزنهای زرد که تعدادشان در ایران بسیار کم است این روزها در اثر هجوم نوعی مگس، به شکلی فجیع در حال مرگ هستند و نگرانی ها از تلف شدن همه گوزن های زرد ایرانی موجود در منطقه حفاظت شده کرخه به شدت افزایش یافته است.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان تصریح کرد: به کسانی که در آن سوی مرز و یا درون مرزها هستند و می خواهند به خشونت، راه بندی و گروگانگیری متوسل شوند تذکر می دهم از حرکات بچه گانه خود دست بردارندˈ.

به گزارش ایرنا، مولوی ˈعبدالحمید اسماعیل زهیˈ دوشنبه شب در جشن همدلی و وفاق شیعه و سنی به مناسبت دهه مبارک فجر در مسجد مکی اهل سنت زاهدان خطاب به اشرار و تروریست های مخل امنیت اظهار کرد: کسانی که شما را تحریک می کنند خیرخواه تان نیستند آنان خودشان نگرانی و عقده دارند و می خواهند بوسیله شما عقده های خود را برطرف کنند.

وی افزود: بیایید به دامان ملت بازگردید ایران اسلامی حکومت گفتمان است، اکنون در شرایط فعلی با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید فصل گفتمان است و این دولت از روی حق صحبت می کند.

امام جمعه اهل سنت زاهدان ادامه داد: وقتی تیم مذاکره کننده ایران اسلامی با آمریکاییها گفت وگو می کند بطور حتم ایرانیان را بهتر و بیشتر می پذیرد و حرف مخالف را می شنود، هر کسی حرفی برای گفتن دارد بیاید از طریق گفتمان و مذاکره مسائل و خواسته های خود را مطرح کند.

وی تاکید کرد: هر کس سلاح در دست گیرد و علیه ملت وارد عمل شود به ضرر خودش تمام می شود زیرا این ملت هیچگاه تسلیم زور و تهدید نمی شود، منطق را می پذیرد اما زور و تهدید را تحمل نمی کند.

مولوی اسماعیل زهی اظهار کرد: افراط و تفریط در هیچ گروه و جناح و مذهبی قابل قبول نیست بلکه اعتدال و میانه روی می تواند همه را دور هم جمع و متحد کند.

وی اضافه کرد: اسلام دین وسیعی است و تنگ نظری را نمی پذیرد، تنگ نظری و افراط و تفریط به دین و مذهب و جناح و گروه ضربه وارد می کند آنچه که موجب پایداری وحدت و انسجام می شود وسعت دید و شنیدن حرف مخالف است.

مدیر حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان با تبریک سالروز پیروزی انقلاب');" onmouseout="tooltip.hide();" >تذکر مولوی عبدالحمید به اخلالگران

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com