خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 09:42  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   53

در حال بررسی :   10

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۲۴۴۲
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱ مهر ۹۲ ۰۹:۳۷
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۷
بوریرام یونایتد تایلند و استقلال عصر امروز به مصاف هم می روند


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

بوریرام یونایتد تایلند و استقلال عصر امروز به مصاف هم می روند

مسابقه فوتبال برگشت تیم های استقلال و بوریرام یونایتد تایلند از سری مسابقات جام باشگاه های آسیا ساعت 15.30 از شبکه سه سیما به پخش می رسد.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


با این حال حمید ظهرابی - مدیرکل محیط زیست استان سمنان با رد خبر دستگیری این چهره تلویزیونی، شکار غیرمجاز توسط یکی از بستگان این فرد را تایید کرد و گفت: همکاران ما موفق شدند فردی را دستگیر کنند که یک قوچ سه ساله را در منطقه تپال شکار کرده بود. این فرد یکی از بستگان آقای "الف" بود و پرونده ایشان هم مانند همه پرونده‌های شکار غیرمجاز به دادگاه رفت و قاضی نیز طبق روال عادی این پرونده را بررسی کردند.

ظهرابی گفت: ما نیز اظهاراتی که درباره آقای "الف" گفته می شود را شنیدیم و مساله را پیگیری کردیم. اتفاقا ایشان در همان زمانی که فرد متخلف دستگیر شد در سمنان حضور داشتند اما ما هیچ شواهدی مبنی بر حضور وی در شکار غیرمجاز پیدا نکردیم.

ظهرابی تصریح کرد: مطمئن باشید که اگر چنین بود، قطعا با ایشان برخوردی جدی داشتیم و به رسانه ها نیز اعلام می‌کردیم.

وی با تاکید بر اینکه برای سازمان حفاظت محیط زیست تفاوتی ندارد که چه کسی شکار غیرمجاز انجام داده و با هر کسی در هر جایگاهی که باشد برخورد می‌شود، اینکه گفته می شود آقای "الف" از نفوذش استفاده کرده و فرد دیگری را به عنوان مجرم معرفی کرده را نیز تکذیب کرد.

مدیرکل محیط زیست استان سمنان خاطرنشان کرد: قاضی در حال بررسی پرونده است ولی هنوز دادگاه رای نهایی را صادر نکرده ا');" onmouseout="tooltip.hide();" >دستگیری بستگان یک چهره معروف در «تپال»

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com