خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 07:45  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   49

در حال بررسی :   19

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۶۶۸۲
زمان دریافت خبر:  دوشنبه ۱ مهر ۹۲ ۰۱:۴۴
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۳۳
بهره گیری 75 درصد اروپایی ها و 42 درصد آمریکایی ها از طب سنتی


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

بهره گیری 75 درصد اروپایی ها و 42 درصد آمریکایی ها از طب سنتی

77 درصد مردم آلمان، 75 درصد فرانسویان، 48 درصد در استراليا و 42 درصد مردم در آمريكا به نحوي از ظرفيت هاي طب سنتي و گياهان دارويي استفاده مي كنند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


به گزارش مهر، به تازگی مقامات کارگری کشور اعلام کردند علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید تنها برگزاری 3 نشست برای تعیین تکلیف افزایش حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار کافی است.

همچنین کارگران معتقدند احتمالا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان رئیس شورای عالی کار، برخلاف سنوات گذشته که نشست‌ها در بهمن ماه آغاز می شد، در نظر دارد تا کار را به نیمه دوم اسفندماه بکشاند و در واپسین روزهای سال جاری تصمیم شورای عالی کار درباره میزان افزایش حداقل دستمزد سال آینده کارگران اعلام شود.

هرچند در سال‌های گذشته نیز مباحث فراوانی درباره دستمزد کارگران شکل می گرفت، اما تصمیمات نهایی در نیمه دوم اسفند ماه گرفته می شد. به نظر می رسد وزارت تعاون، کار و رفاه برای جلوگیری از ایجاد حواشی فراوان برای افزایش دستمزد سال 93، به دنبال کاهش دفعات شکل گیری نشست ها بین کارگران، کارفرمایان و دولت است.

افزایش نقدی مزد 93 قابل توجه نیست

در عین حال، بسیاری از مقامات کارگری کشور معتقدند با وجود اینکه برخی مسئولان وزارت کار در ماه های گذشته از اعمال مدل های جدید در تعیین حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار خبر داده اند، اما با تغییر لحن وزارت کار در اینباره و مطرح کردن اینکه نمی توان به سرعت به سمت افزایش قابل توجه دستمزدها حرکت کرد، در سال آینده نیز دستمزد کارگران چندان افزایش قابل ملاحظه ای نخواهد داشت.

طبق اعلام برخی کارشناسا');" onmouseout="tooltip.hide();" >طرح 3 بندی کارگران برای مزد 93

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com