خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 04:37  به وقت تهران  مصادف با : 22, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   46

در حال بررسی :   16

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۷۳۶۹
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۲ مهر ۹۲ ۰۹:۰۵
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۲۵
بیش از 4 هزار دانشجو در خوابگاه‎های دولتی و خودگردان مستقر می‎شوند


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

بیش از 4 هزار دانشجو در خوابگاه‎های دولتی و خودگردان مستقر می‎شوند

رئیس اداره امور خوابگاه‎های دانشگاه لرستان گفت: بیش از 4 هزار دانشجو در خوابگاه‎های دولتی و خودگردان مستقر می‎شوند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سخنگوی دولت با اعلام این خبر که یارانه نقدی تنها به نیازمندان پرداخت می‌شود گفت: علت کاهش تورم محصول سیاست سنجیده اقتصادی و انضباط مالی است و در آینده بخشی از منابع هدفمندی قطعا صرف تولید خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس محمد‌باقر نوبخت، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور شب گذشته در گفت‌وگوی ویژه خبری به مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی و اقدامات دولت در راستای کاهش تورم و یارانه نقدی پرداخت می‌شود.

وی گفت: هم‌اکنون آئین‌نامه‌های بودجه سال 1393 کل کشور در حال تدوین است و علت کاهش تورم نقطه به نقطه بهمن ماه به 22 درصد و 12 ماهه بهمن ماه به 33.7 درصد سیاست سنجیده اقتصادی و ارتباط مالی است.

نوبخت با اشاره به اینکه باید خود را از منابع نفتی برهانیم گفت: هم‌اکنون برخورد دولت برای واریز منابع نفتی از 28 درصد به 31 درصد افزایش پیدا کرده که در این میان 3 درصد از وابستگی بودجه به نفت کاهش می‌یابد.

نوبخت با تاکید بر اینکه باید گفتمان مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی را بر جامعه حاکم کنیم گفت: در هیئت دولت هر هفته 2 روز از ساعت 8 تا 1 بعد از ظهر تیم اقتصادی گرد هم آمده و به مسائل مربوطه می‌پردازد.

معاون برنامه‌رزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در رابطه با افزایش مشارکت مردمی در اقتصاد گفت: آنچه که دولت در اختیار دارد باید به مردم واسپاری کند و عرصه های سرمایه‌گذاری را بیشتر در اختیار مردم قرار دهد.

سرتیب «حفتر خلیفه» در بیانیه‌ای که مقابل دوربین ها، قرائت کرد، هدف خود را نه کودتا بلکه اقدامی برای اصلاح و در راستای منافع مردم عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حفتر خلیفه که به نمایندگی از «ارتش ملی لیبی» سخن می گفت، مبارزه با دخالت های خارجی و تروریسم و برپایی دموکراسی و عزت مردم لیبی و تفکیک قوا را از اهداف خود بیان کرد. حکومت قانون و‌ آزادی بیان و آزادی مطبوعات و احزاب و NGO .

وی ادامه داد: لیبی شایسته بهترین هاست. با وجود ذخایر عظیمی که دارد از هر سنخ اما بعد انقلاب دستانی می خواهند آن را به عقب بازگردانند. فساد همه جا را گرفته و دخالت های خارجی فراوان وجود دارد. عوامل نظام سابق، هنوز در رأس امور فعال هستند و  کنار گذاشته نمی شوند. مسیر پیشرفت کاملا مسدود شده و در دست همه سلاح مشاهده می شود و حکومت قانون دیده نمی شود.

وی مکررا تأکید کرد که حرکت وی به هیچ وجه کودتای نظامی نیست و قصد او نیز برپایی حکومت نظامیان نخواهد بود.

وی در ادامه با بیان پیشنهاداتی به عنوان نقشه راه آینده گفت که تفصیل بیشتر این بندها در روزهای آینده با مشورت طرف های مختلف، بیان خواهد شد.

1- تأسیس دوره انتقالی موقت با مشارکت تمامی گروهها و طرف های سیاسی که تماما باید بر اساس روندهای صلح‌امیز شکل بگیرد نه بر اساس خشونت و سلاح

2- دوره انتقالی تلاش خواهد کرد تا هیأت اجرایی با اختیارات لازم تشکیل دهد تا امور کشوری را پیش ببرد

3- تشکیل شورای دفاع ملی تا بتواند بر امور نظامی و کسانی که سلاح در دست دارند نظم ببخشد.

4- اقدام انقلابی در مؤسسات و نهادهای قضایی برای سر و سامان دادن به اوضاع قضایی و بازگرداندن افراد پناهنده به کشورهای دیگر

5- معلق شدن قانون اساسی در دوره انتقالی

گفته می شود سرتیپ حفتر دارای نفوذ بالایی در میان نظامیان است و او از کسانی است که در دوره معمر قذافی ب');" onmouseout="tooltip.hide();" >ارتش ملی لیبی: قصد کودتا نداریم

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com