خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 22:23  به وقت تهران  مصادف با : 21, 9, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   26

در حال بررسی :   8

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۷۸۲۴
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۲ مهر ۹۲ ۰۹:۵۹
منبع خبر:  نور نیوز
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۴۷
معافی مجاهد راه قلم است، دغدغه اش رفع شود


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

معافی مجاهد راه قلم است، دغدغه اش رفع شود

معافی مجاهد راه قلم بود و جانش را فدای رسالت خبری کرد و مسئولان دغدغه این مجاهد را رفع کنند.

مشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی

سازمان منطقه آزاد قشم عوارض ورود خودروها به جزیره قشم را در تعطیلات نوروز ۹۳ افزایش داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بر اساس اعلام هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم این افزایش قیمت با توجه به پایین بودن عوارض ورود خودرو به جزیره همچنین ضرورت تامین بخشی از هزینه های بازسازی زیر ساختهای تخریبی در این ایام تصویب شده است.

عوارض ورود خودروهای سواری پیش از تصویب این افزایش ۱۳۵ هزار ریال بود.

بر این اساس افزایش عوارض ورود خودرو به جزیره قشم از امروز تا ۱۵ فروردین ۹۳ اعمال می شود.

عوارض ورود خودروهای سواری دراین مدت یک میلیون ریال ، کامیونت و وانت یک میلیون و پانصد هزار ریال و کامیون و هر نوع تریلی و اتوبوس دو میلیون ریال اعلام شده است.

از امروز تا ۱۵ فروردین فقط کامیونها و تریلیهای حامل ارزاق عمومی اجازه ورود به جزیره را دارند.

هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم همچنین اعلام کرد: هزینه های حمل و نقل خودروها به وسیله لندیگرافت و عوارض دهیاری پهل و دیگر هزینه ها به عوارض افزوده می شود.

هزینه های حمل خودرو ها به صورت رفت و برگشت توسط لندیگرافت در این ایام برای سواری ۳۰۰ هزار ریال ، خاور شش چرخ ۴۲۰ هزار ریال ، ده چرخ کمپرسی ۶۹۰ هزار ریال ، اتوبوس و تریلر یک میلیون و شصت هزار ریال تعیین شده است.

در این مصوبه بومیان با ارائه کارت شهروندی معتبر و نصب برچسپ تخفیف، از ۷۵ درصد تخفیف برخوردار می شوند.');" onmouseout="tooltip.hide();" >افزایش عوارض ورود خودرو به قشم در نوروز ۹۳
1: همین که حتی شایعه این است که اولین سفر استانی دولت تدبیر و امید از خوزستان شروع خواهد شد خود بشارتی است بر تغییر رویکرد مدیران عالی نظام اسلامی در توجه به خوزستان قهرمان حتی در زمان صلح!

این نکته را از این جهت نوشتم که دولت مردان همه ی ادوار گذشته، در خصوص اهمیت خوزستان و نقش مردان و زنان صبورش در سربلندی ایران اسلامی در مقاطع مختلف تاریخ پرفراز و نشیب کشور عزیزمان و خصوصا دوران خطیر دفاع مقدس، سخنرانی زیاد کرده اند ولی عمل اندک.

2: واقعیت این است که در دوران دفاع مقدس خوزستان سپر بلای ایران شد و مثل سعید ابن عبدالله حنفی که ظهر عاشورا در مقابل امام حسین ایستاد و تیرها را به جان خرید تا جان مولایش در امان بماند خوزستان برای امام خمینی چنین کرد و شاید این نکته به رمزگشایی این جملات امام خمینی بزرگ کمک کند که فرمودند: "خوزستان دين خودش را به اسلام ادا كرد. خوزستان براي اسلام و براي ارزش هاي انساني و براي شرافت خود و كشور خود كوشش كرد و كوشش مي كند و مردانه ايستاده است و شهداي بزرگوار خود را نزد خداي تبارك و تعالي فرستاد. خوزستان در اين عرصه ي تهاجم باطل به حق و دفاع حق و در برابر باطل پيشقدم است و اسوه است از براي ساير اهالي كشور، غرب و جنوب اسوه هستند از براي ساير كشور...

مبارك باد بر اهالي خوزستان و بر اهالي جنوب و غرب اين خدمتگزاري و اين جان نثاري و اين پايداري. كساني كه در آن جا رفت و آمد دارند و براي اين طرفي ها صحبت مي كنند از روحيه عظيم بزرگ شما اهالي خوزستان و اهالي جنوب و غرب صحبت هاي زياد مي كنند و شما را به اين روحيه بزرگ ستايش مي كنند."

جملاتی که بلافاصله بعد از دفاع مقدس و پایان جان فشانی های خوزستان دلیر، به کلی به فراموشی سپرده شد و تأکیدات مقام معظم رهبری هم که خود از سرداران جانباز دفاع مقدس است و ایثار و فداکاری خوزستان و خوزستانی ها را در دوران دشوار دفاع مقدس از نزدیک ');" onmouseout="tooltip.hide();" >بشارت هایی برای خوزستان!

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com