خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 17:37  به وقت تهران  مصادف با : 16, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   31

در حال بررسی :   20

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۸۸۴۱
زمان دریافت خبر:  سه شنبه ۲ مهر ۹۲ ۱۱:۲۳
منبع خبر:  حیات
دسته خبری:  گوناگون
بازدید:  ۵۶
خط لوله انتقال گاز در جاده ماهشهر-شادگان ترکید


خبر نگار فارسی >> خبر >> گوناگون

خط لوله انتقال گاز در جاده ماهشهر-شادگان ترکیدمشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


از زمانی که من به قدرت رسیده ام برای همگان روشن کرده ام که نخواهم گذاشت که ایران به سلاح هسته ای دست پیدا کند.همان طور که بارها گفته ام اولویت اصلی من این بوده است که این موضوع را از طریق دیپلماتیک حل کنم و به همین خاطر به دیپلماسی در این راستا فرصت دادم.با این وجود، در طول این سالیان ایران از انجام تعهدات بین المللی خود سر باز می زد.به همین خاطر دولت من به همراه کنگره،شورای امنیت ملی و کشورهایی در سراسر جهان، تحریم هایی را علیه ایران اعمال کردیم.
آیت‌الله علم‌الهدی پیرامون معماری مشهد گفت: معماری و ساخت‌وسازهای مشهد ضد دین و ضد انقلاب است.

به گزارش ایسنا امام جمعه مشهد مقدس در دیدار با رئیس دفتر معماری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، طرح معماری اسلامی و انقلابی را موضوعی مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: ویژگی مقام معظم رهبری جامعیت و نبوغ ایشان است و از لحاظ جامعیت کسی را به نبوغ ایشان نداریم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که انقلاب برای احیای دین و ارزش‌های دینی و دگرگون‌سازی فرهنگی بود، گفت: دین دارای ارزش‌هایی است که این ارزش‌ها هنگامی که در حوزه‌ای وارد شود اقتضائاتی پیدا می‌کند و اگر کسی بخواهد در عرصه معماری و یا شهرسازی از منظر دین وارد شود، باید متوجه این اقتضائات باشد و آن را فهم کند.

وی ادامه داد: اگر متخصصین در عرصه معماری، چه در معماری مسکن و چه شهرسازی اگر اقتضائات دین و ارزش‌های آن را برای محیط زندگی و سکنی در نظر بگیرند، در آن صورت می‌توان یک معماری انقلابی یا اسلامی را طراحی کرد.

آیت الله علم‌الهدی با بیان این که اصل اولیه دینی و فطری در خانواده، حفظ «عفت» است، گفت: باید به دنبال اقتضائات و ارزش‌های دینی باشیم. برای همین وقتی قرار است ساختمانی ساخته شود باید بر پایه این اصل بنا شود. شیوه‌های ساخت مسکن و آپارتمان‌سازی اکنون ما، با توجه به شرایطی که در ساخت دارند، ضد معماری اسلامی است.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >علم‌الهدی:معماری مشهد ضد دین و انقلاب است

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com