خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 06:35  به وقت تهران  مصادف با : 26, 6, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   50

در حال بررسی :   14

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۹۱۵
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ تير ۹۲ ۱۲:۱۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  سیاسی
بازدید:  ۶۳۱۴
یک جمله ی طلایی که باعث میشه نمازهامونو اول وقت بخونیم


خبر نگار فارسی >> خبر >> سیاسی

یک جمله ی طلایی که باعث میشه نمازهامونو اول وقت بخونیممشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


در همین راستا یکی از استادان این دانشگاه گفت، یکی از مسوولان اردنی که به این دانشگاه آمده بود به وی خبر داد که صدام اصرار دارد که این دانشگاه به لیست مکان‌هایی که قرار است هدف قرار بگیرد اضافه شود چرا که یکی از مدرسان این دانشگاه به نحوی ناشایست با صدام صحبت کرده بود.

روزنامه عبری زبان "تایمز اوف اسرائیل" گزارش داد: مسئولان تل‌آویو از طریق نوارهایی که در آرشیو صدام وجود داشت، به این اطلاعات دست یافته‌اند.

روزنامه مذکور گزارش داد: آمریکا اولین کشوری بود که آرشیو نوارهای ویژه صدام را در سال 2003 به دست آورد و افینر گولوف، از اعضای موسسه پژوهش‌های امنیت ملی دانشگاه تل آویو برخی از این نوارهای مهم را مورد تحلیل و بررسی قرار داد.

گولوف خاطرنشان کرد: در گذشته صدام هیچ سلاح شیمیایی به سمت اراضی اشغالی شلیک نکرده بود، اما وی هیچ گاه این تصور را به خود راه نمی‌داد که به یک مرحله‌ای برسد که نظام وی در معرض تهدید قرار بگیرد.

صدام در هنگام حمله آمریکا 39 موشک اسکود مجهز به کلاهک‌های جنگی م');" onmouseout="tooltip.hide();" >"صدام دستور حمله شیمیایی به اسراییل داده بود"

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com