خبرنگار فارسی : در انتخاب و چینش خبر ها هیچ دخالت انسانی وجود ندارد و تمامی فرآیند ها توسط موتور هوشمند مدیریت می شوند             تبلیغات : 09308514977

امروز :   ساعت : 20:18  به وقت تهران  مصادف با : 23, 8, 2017

خبرنگار فارسی را در گوگل محبوب نمایید :
 
تعداد اخبار جمع آوری شده :   352671

دریافتی موتور ها :   51

در حال بررسی :   15

روی خط خبر :   ON

خبری های تحت پوشش :   176

صفحه اصلی سیاسی ورزشی اقتصادی حوادث استخدامی فناوری سلامت هنری جهان گوناگون تصویری
وضعیت موتور ها : در حال در یافت خبر =>ON


شناسنامه خبر
کد خبر:  ۹۹۱۵
زمان دریافت خبر:  يكشنبه ۹ تير ۹۲ ۱۲:۱۶
منبع خبر:  بولتن نیوز
دسته خبری:  سیاسی
بازدید:  ۶۳۳۸
یک جمله ی طلایی که باعث میشه نمازهامونو اول وقت بخونیم


خبر نگار فارسی >> خبر >> سیاسی

یک جمله ی طلایی که باعث میشه نمازهامونو اول وقت بخونیممشاهده متن کامل خبر:  مشاهده

خبرهای مرتبط

اخبار ویژه

آخرین اخبار به صورت تصادفی


این اقدام وزارت خارجه روسیه در حالی صورت می گیرد که همزمان رئیس پارلمان اوکراین که سمت ریاست جمهوری این کشور را نیز بر عهده دارد آمادگی خود برای گفتگو با مقامات بلندپایه روسیه را اعلام کرد.

رئیس جمهور موقت اوکراین روز یکشنبه اعلام کرد که آماده گفتگو با رئیس جمهور روسیه و خواستار روابط حسن همجواری و برابر با این کشور است.

رئیس جمهور موقت اوکراین که ریاست پارلمان این کشور را نیز بر عهده دارد همچنین از طرفداران خود خواست تا به درگیری ها در این کشور پایان دهند.
');" onmouseout="tooltip.hide();" >روسیه سفیر خود در اوکراین را فراخواند

در همين راستا منابع رسانه اي عراقي ضمن اعلام اين خبر، افزودند: در حمله اخير نيروهاي امنيتي و ارتش عراق به منطقه شمال رود فرات، "أبوالحسن دغدش" کشته شد.

گفته مي شود حمله نيروهاي امنيتي و ارتش عراق پس از آن صورت گرفت که نيروهاي "داعش" به همراه برخي از نيروهاي عشاير استان "الرمادي"‌ و نيروهاي گروهک تروريستي القاعده تلاش کردند به مرکز پليس در منطقه "البوعلوان" حمله کنند.

گفتني است مفتي "داعش" در حالي کشته شد که تنها يک روز از کشته شدن والي داعش در شهر فلوجه در درگيري با نيروهاي عراق به هلاکت رسيده بود.

شايان ذکر است، نيروهاي امنيتي و ارتش عراق طي يک ماه اخير چندين عمليات براي مقابله با نيروهاي تکفيري مانند نيروهاي القاعده، داعش و غيره در مناطق غربي عراق انجام داده اند.');" onmouseout="tooltip.hide();" >مفتي "داعش" کشته شد

سیستم هوشمند دریافت خبر

طراحی و اجرا : پیشرو انفور ماتیک                               تبلیغات : 09308514977                               پیام کوتاه : 09308514977                               پست الکترونیک : info@inroozha.com